Založ si blog

Čo robíme všetci, ale nikdy nepriznáme

Ja mám svoje tajomstvá no to čo chcem povedať, je niečo čo nezdieľam príliš často s mnohými ľuďmi, ale dnes to napíšem..

Čo ste nevedeli o mne je, že som v skutočnosti všadeprítomná, hyper-inteligentná inter-dimenzionálna bytosť. Moja znalosť a porozumenie je tak obrovské a kompletné, že to nie je ani pochopiteľné pre vaše chápanie. To znamená, že nielen že mám úplné vedomosti o všetkej existencii, ale tiež mám úplnú znalosť o všetkých možných životov, aj o tých, ktoré neboli, alebo ani nemohli sa stať.
Takže zatiaľ čo vy sedíte a trápite sa o čo život by bol krajší, keby ste zostali so svojím ex-priateľom, ja už viem, že – ste v prdeli.. Aj napriek tomu, že to viem radšej sa pokúsim vyhnúť celú situáciu tým, že budem hovoriť o nových videohrách a basketbalovom skóre.

Väčšina ľudí predpokladá, že trpí v dôsledku negatívnych aspektov vôkol seba. Ale skutočným dôvodom trpia, preto, že majú negatívny vzťah k sebe samému. Vidím všetky i tie najmenšie špinavé veci, ktoré robíte a to nielen pre ostatných, ale aj pre seba.
Ale nebojte sa, na rozdiel od niektorých iných božstiev, ktoré poznám.. Nie som tu pre vás, aby som súdila, ale škoda, že niektorí ste, že dávate pre ostatných úprimne veľké hovno. Chcem tým len nastaviť vecí na pravú mieru.

Je čas priznať niektoré vecí, ktoré robíme, ktoré nás dostávajú do problémov. Nie je nevyhnutné napraviť všetko, ale uznať si svoju chybu.

Takže v žiadnom konkrétnom poradí, len pridám jeden zoznam s niektorými hroznými sračkami, čo robíme, a nepripúšťate si to.

MÔŽETE OZDOBIŤ PRÍBEHY, ABY VÁM ZNELI V POHODE

Jedna fascinujúca vec o ľudskej povahe je, že klamstvo je oveľa menej čo do činenia s cnosťou a viac čo do činenia s našou mysľou, že sa môžeme dostať preč s klamstvom. Ľudia klamú, keď majú pocit, ako keby výhody v ňom prevážili potenciálne riziko pristihnutí. To je dôvod, prečo niektorí z nás povedia veľké monštruózne lží. Napríklad textové správy s ex „Nechaj ma na pokoji,“ magicky dáme do eposu: „Choď do riti.“

Prečo to robíme? Vzhľadom na to, že všetci máme túto nehynúcu potrebu byť milovaný a rešpektovaný a obdivovaný. Dôvodom sú stopy na našom chladnom príbehu a keď neexistuje žiadny spôsob, alebo len jedno percento aby to niekto mohol zistiť, tak to nejako automaticky urobíme. Problém nastáva, keď to sa stáva chronickým zvykom, a tie „malé škvrny“ prerástajú vo veľké šmuhy. Sociálne rozpaky, posilnenie hanby a pocit, že jeden nie je dosť dobrý , zúfalá túžba potešiť a urobiť dojem na ľudí okolo nás, a jednoducho byť nepríjemným potom nie je ťažké. Je pravdepodobné, že nebudú nikdy môcť úplne prestať klamať (pre žiadny iný dôvod, než spomienky, ktoré sú strašné) , ale urobia tak najlepšie, aby to zvládli.

 

1

 

SNAŽÍTE SA POZRIEŤ NA NIEKOHO, PRIČOM PREDSTIERATE, ŽE SA NEHO NEPOZERÁTE

Vidím vás dvoch ako to robíte, pozeráte na seba a potom predstierate, že to nerobíte, aby si ten druhý nemyslel, že na neho vkuse čumíte, aj keď to vážne chcete. Ale čo keď si pomyslí, že ste nejaký čudák, uchyl a zavolá políciu a povie im, že ste ho znásilňovali očami cez celú miestnosť. Nie je na tom nič divné, ked si to všimne, tak sa usmejme. Keď sa usmejeme, potom sa pozdravíme. To je to čo ľudia robili skôr než bol vynájdený chat. To nebolo ťažké, však?

PRD A POTOM VINA NA NIEKOHO INÉHO

Chystám sa byť úprimná, nemôžem vám povedať, aby ste to prestali robiť. Hlavne preto, že je to tak smiešne. Len uistite sa, že osoba,  ktorú obviňujete je buď

a) vaš priateľ alebo b) vaša matka

2

 

MASTURBOVAŤ V SPRCHE

Kde inde sa vám dostane viac súkromia zaručenej najmenej na päť minút? Mám pravdu?

images

 

PRECEŇUJEME SA

Tu je ďalší zábavný vtipek o ľudskej prirodzenosti.

Vedeli ste, že 90% ľudí verí, že sú lepší ako priemerný vodič?

Že 80% ľudí si myslí, že majú nadpriemernú inteligenciu?

Alebo 70% ľudí chce byť ako vodca v skupine rovesníkov?

Čo tak naučiť sa trochu matematiky a budete rýchlo vidieť, že existuje veľa bludných ľudí na svete.

 

Bolesť seba samého je tá najväčšia

Môžete byť bezradní so svojim životom, v skutočnosti, je celkom pravdepodobné, po väčšinu času, že aj ostatní ľudia  okolo vás môžu byť bezradní rovnako. Vyvolávajú u vás tieto pocity: „Som taký smoliar, všetci ostatní sú tak v pohode,“ Tento pocit je iracionálny a nezdravý, škodlivý a zbytočný.  Pravda je, ak máte svoje neistoty, ostatní ľudia ich majú tiež, a tieto neistoty pravdivo nie sú tak odlišné. Čo sa líši je, akú máme tendenciu sa s tým vyrovnať. Všetci si vyberieme tie malé veci v našom živote, sme tým posadnutí, zakrývame nimi tieto vnútorné zdroje bolestí, ktoré si myslíme, že sú jedinečné pre nás, ale v skutočnosti sú prítomné vo všetkom.

 

Celý tento zoznám je úprimná pravda ako klameme Všetci, predovšetkým však sami sebe.

Čierna bodka

21.10.2017

Citlivejšie povahy nečítajte! Bude to o nočných morách, v ktorých čierny bod pohltí všetko. Keď som mala 18 rokov začala som mať strašné nočné mory. Sen bol vždy ten istý. Bola som v viac »

Islamský štát, džihád

V Nemecku obvinili muža z plánovania útoku na klzisko v Karlsruhe

14.08.2018 23:08

Muž podstúpil výcvik ostreľovača u Islamského štátu v Iraku v roku 2016, potom sa v roku 2017 vrátil do Nemecka.

Erdogan

Ignorujte iPhone. Erdogan žiada od Turkov bojkot elektroniky z USA

14.08.2018 22:46

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v utorok vyhlásil bojkot elektroniky zo Spojených štátov.

maduro

V súvislosti s pokusom o atentát na Madura zatkli generála

14.08.2018 20:43

Podľa venezuelských predstaviteľov boli pri pokuse o atentát využité dva drony naložené plastickými trhavinami.

Jozef Roháč

Jozef Roháč sa priznal k vražde, za ktorú si odpykáva trest iný človek

14.08.2018 20:27

Slovák sa priznal k vražde podnikateľa Józsefa Prisztása, pričom súd pred dvoma rokmi právoplatne odsúdil za tento skutok Istvána Hatvaniho.

Lenka

Mojou vášňou je pre čitateľa nájdenie dokonalej krásy, kdekoľvek svojimi očami. Chcela by som písať takým spôsobom, že aj keď mnohí iní to prečítajú skôr, aby sa im zdalo, že som to povedala, ako prvá. Chcem priblížiť dotyk svojho srdca mojich čitateľov tak, ako ešte nikto iný nebol schopný predtým.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2069x
Priemerná čítanosť článkov: 1035x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy